הפריה חוץ גופית IVF

הכמיהה להורות ולהמשכיות היא צורך ראשוני הקיים באדם, אך לצערנו כ -15% מהזוגות החפצים להגשים חלום זה נתקלים בקושי לממש זאת. 

 

 היום, בעידן הרפואה המודרנית עם התקדמות רפואת הפריון, אנו מצליחים לשמחתנו לסייע לרוב הפונים, עם זאת, "חלון ההזדמנויות" תלוי בעיקר בגיל האישה.

 

הפריה חוץ גופית שינתה את האפשרויות של אנשים ביחס להורות וסיפקה לאלפי אנשים ברחבי העולם הזדמנויות חדשות ותקווה לחוות הורות. 

זקוקים להפריה חוץ גופית? השאירו פרטים ונחזור אליכם

לקביעת תור השאירו פרטים ואנחנו נחזור אליכם

חלק מההורים בוחרים לנסות ולעבור את ההליך בחו"ל לבדם, אך מפאת מורכבות ההליך מרבית ההורים המיועדים פונים לרופא המלווה בתהליך. 

ליווי של רופא מומחה וריכוז ההליך תחת קורת גג אחת עוזרים ליעל את התהליך, להוזיל את העלויות, ובעיקר מעניקים שליטה מרבית להורים המיועדים לאורך המסע. 

הקודם
הבא

למה אנחנו?

מטרתנו היא לבנות עבור מטופלים תוכנית טיפול אשר תשיג את היעד המיוחל. דרכי הטיפול וכן התופעות הנלוות הינם אישיים לכל זוג. נשמח ללוות אתכם ולענות על כל שאלה המתעוררת במהלך הטיפול. 

  ד"ר איליה בורד ,מומחה לטיפולי פוריות ורופא בכיר ביחידה להפריה חוץ גופית (IVF) בבית חולים סורוקה והרצליה מדיקל סנטר ,מזמין אתכם לאבחון וטיפול בבעיות פוריות, כולל טיפולי הפריה חוץ גופית ו ivf  פנו אלינו כעת לקביעת תור.

לקביעת תור השאירו פרטים ואנחנו נחזור אליכם